Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakenHervullen van jouw potjes – duurzaam en uniek!
Heb je een eigen potje of eentje van bij ons dat je graag wil laten hervullen? Geen probleem! Bij Studio Celeste vullen we jouw kaarsenhouders met veel zorg en liefde, zodat ze opnieuw kunnen shinen in jouw interieur. We zijn grote voorstanders van duurzaamheid en zeggen nee tegen wegwerpmaterialen – jouw potje krijgt een tweede leven met onze plantaardige was.
Hoe werkt het?
We werken per 100 ml, inclusief een katoenen of houten lont. Bij het bestellen geldt:
- 1 = 100 ml
- Heb je bijvoorbeeld een potje van 300 ml? Bestel dan dit product 3x.
Tip voor het meten van je potje:
Om de inhoud van jouw potje te bepalen, vul je het met water tot aan de rand en meet je het volume. Dit geeft je de juiste hoeveelheid voor de bestelling.
Na ontvangst van jouw potje(s) zorgen we ervoor dat het binnen maximaal 7 werkdagen klaar is. Je kan jouw hervulde potje ophalen in onze studio in Ruddervoorde of het laten terugsturen via Bpost.
Voor keramisten en B2B
Ben je keramiste en wil je jouw creaties laten vullen met handgemaakte kaarsen? Ik werk graag samen om jouw unieke stukken te voorzien van prachtige kaarsen, volledig op maat. B2B-prijzen zijn mogelijk, zodat we samen iets moois kunnen creëren dat past bij jouw merk en visie.
Neem gerust contact op om de mogelijkheden te bespreken!